עיצוב והדפסת אלבום וקנבס


החתונה שלך או האירוע שלך הוא יום יחיד ומיוחד ולאחר שיסתיים יישאר אצלך זיכרון של חלק מהרגעים. ההתרגשות הטבעית יכולה לגרום גם לך לפספס כמה רגעים ובדיוק לשם כך יעמוד לרשותך צלם לאורך כל האירוע. התפקיד של הצלם הוא לתפוס את כל הרגעים המרגשים, המצחיקים והמעניינים ביותר ולהשאיר לך אוסף של תמונות מהיום המיוחד.

היום, בעולם הדיגיטלי, אף על פי שקל מאד לצלם תמונות, רבים פשוט לא נהנים מהרגעים הקסומים וזאת כיוון שרוב התמונות לא מודפסות. במקרה של אירוע מיוחד, אין כל סיבה שהדבר יהיה כך ולשם כך באפשרותך ליהנות משירות עיצוב והדפסת אלבום וקנבס.

עיצוב והדפסת אלבום

עיצוב האלבום מאפשר לך ליהנות מאלבום שכיף לפתוח אותו שוב ושוב, להציץ ברגעים השונים ולחוות אותם מחדש. האלבום מעוצב בקפידה, בגודל לבחירתך והתמונות נערכות כך שיזכירו את הרגעים הנפלאים ביותר מהאירוע שלך תוך שימוש בפילטרים מיוחדים ומדליקים, מחשבה על המשפחה, הזוג הצעיר ומתווך דאגה לכך שהאלבום ישקף במלואו את השמחה ששררה באירוע. ההדפסה נעשית על דפים איכותיים בלבד, למען יישמרו התמונות לשנים אינספור קדימה.

הדפסה על קנבס

תמונה מוגדלת היא מזכרת באמת מיוחדת שכיף לתלות בבית, לתת במתנה להורייך או לאדם חשוב במשפחה כגון סבא או סבתא. בקסטיאל פרודקשיין התמונה מודפסת על קנבס איכותי שנמתח על מסגרת, נשמר לאורך זמן ומשאיר טעם של עוד מהאירוע שלך.

למה לבחור בקסטיאל פרודקשיין לעיצוב האלבום?

בקסטיאל פרודקשיין לא מתפשרים על איכות ובוודאי לא על שום פרט, צוות בעל ניסיון מספק לך את כל השירותים תחת קורת גג אחת - צילום, עיצוב אלבום דיגיטלי וגם הדפסה על קנבס במחיר אטרקטיבי. זה הזמן ליצור קשר, לראות כיצד אפשר להפוך את האירוע שלך לזה שתמיד חלמת וכל זאת בתקציב העומד לרשותך.
לפרטים נוספים יש למלא:


אתר נגיש