צילום אירועים


צילום אירועים הוא משימה אשר דורשת מקצועיות, תשומת לב, יחס אישי, כימיה טובה של הצלם עם הזוג, המשפחה והאורחים וליווי מלא עד תום האירוע. הצילומים הם שייחרטו ויישארו כמזכרת לשנים ולדורות הבאים, הצילומים הם שתופסים את הרגע ומנציחים אותו לעולמים, ולכן, כשמזמינים צלם, אין להתפשר על כל שהוזכר לעיל. על הצלם להיות ראשית כל איש מקצוע בעל ניסיון ובד בבד להיות גם אדיב, להקשיב לרצונותיך ולספק תמונות איכותיות שמעבירות את הרגעים המרגשים מבעד לנייר.

קסטיאל פרודקשיין

הניסיון הרב שלנו מלמד שהפרט החשוב ביותר בכל אירוע הוא לאפשר לך לקבל את הטוב ביותר ובמחיר הגון. אצלנו אין "תוספות" של הרגע האחרון וחשוב לנו לתת לך מעל ומעבר. אנו באים לשמח אותך ולהשאיר אצלך את הזיכרון של יומך המיוחד עם צוות צילום מקצועי, אמין ובעל ניסיון רב.

אנו מכירים בכך כי כל אירוע הוא יחיד, מיוחד ומתקיים פעם אחת. תפקידם של צלמי אירועים הוא להשתלב בו, להיות קשוב למתרחש מסביב ולדעת ללחוץ על המצלמה בדיוק ברגע הנכון, כאשר הקסם מתרחש אל מול עיניו. בסיום האירוע, צוות הצילום יארגן את התמונות השונות ויעביר אליך. לפי בחירתך, אפשר יהיה להזמין גם אלבום מעוצב, ניתן להדפיס על קנבס תמונות נבחרות או פשוט לבחור לקבל קובץ דיגיטלי עשיר בכל הרגעים הקסומים שתפסו הצלמים ועדשתם.

לתפוס את הרגע

האירוע שלך היא אוסף של רגעים מרגשים. לך יהיה קשה לשים לב לכל מה שמתרחש וזה בדיוק התפקיד של הצלמים להבחין בכל פרט ופרט ולקלוט אותם בעדשה. הצלמים ידאגו לכך שתהיה לך היכולת להיזכר ברגעים הקסומים גם בעוד שנים ולכן המיומנות, הרגישות ותשומת הלב חשובות כל כך. באפשרותך להודיע לצוות הצלמים שלנו מה חשוב לך ביום האירוע, להתארגן לצילומים משפחתיים או לחגוג בדיוק כפי שתכננת ולתת לאנשי המקצוע לבצע את העבודה הטובה ביותר.

זה הזמן ליצור קשר ולתת לנו לדאוג לך במקצועיות, במחיר הוגן ולהבטיח לעצמך שמירה של הרגעים החשובים עם האנשים האהובים עליך.
לפרטים נוספים יש למלא:אתר נגיש