עיצוב אולם


עיצוב אולם אירועים מאפשר לאירוע שלך להיות שונה מקודמיו ומיוחד בדרכו שלו. גם אם האורחים שלך כבר נכחו באולם בעבר וגם אם נדמה להם שהם מכירים אותו, העיצוב יהפוך את נראות האולם לשונה ויתאים אותו לאופי ולרצונות שלך. מלאכת העיצוב נעשית בהקפדה על כל פרט ופרט.

בבואנו לעצב אולם, קסטיאל פרודקשיין מקפידים שכל אלמנט יהיה במקום שלו ויתאים לשאר האלמנטים העיצוביים במקום. כדי שכל האורחים ירגישו שהם חלק בלתי נפרד מהאירוע וכדי שיבינו כי חשבו גם עליהם בעת עיצוב המקום. העיצוב נעשה בדקדקנות, תוך הקשבה לרצונותיך, לסגנונך האישי, לפי הצורך גם בהתאמה לסגנון שמלת הכלה, לסגנון האירוע שצפוי להתקיים ותוך שימוש בשלל חומרים ויצירתיות.

האלמנטים שיוסיפו לאירוע שלך

עיצוב אולם מתבצע תוך שימוש באלמנטים שונים אשר מותאמים לצורך. בין היתר יהיה שימוש בפרחים, עציצים, בדים, קריסטלים, שרשראות נשפכות, תאורה מתאימה ועוד. ההחלטה כיצד לעצב את האולם תתקבל לאחר תיאום ציפיות ובהתאם למקום עצמו. המטרה היא להפוך את האולם ליחיד ומיוחד, לשונה ושהאירוע שלך יקבל את המגע האישי הראוי לו.

באפשרותך לראות דוגמאות רבות של עיצובים ולבחור מתוכם או פשוט לספר מהו החלום שלך, כיצד היית רוצה לראות את האירוע המיוחד שלך והמעצב יידע להפוך את הבקשה שלך למציאות. בעיצוב של האולם, נהוג גם לשלב כמה צבעים ובדרך כלל יהיו אלו צבעים פסטליים, עדינים, רגועים אך גם יוקרתיים.

להתרגש מהאירוע שלך

ההתרגשות שלך בוודאי מתחילה כבר מיום הצעת הנישואין. האורחים שלך יגיעו נרגשים אף הם ואנחנו, בקסטיאל פרודקשיין נתחיל להתרגש כבר בפגישה הראשונה. בעינינו כל אירוע הוא יחיד ומיוחד בדרכו שלו. כל עיצוב אולם חדש הוא הרפתקה שמסתיימת בסוף שמח ועל אחת כמה וכמה כאשר העיצוב שלנו הוא שמלווה את הזוגיות הטריה בתחילת דרכה. נשמח לשמוע מהם הרצונות שלך, להעניק הצעת מחיר ולבסוף להגיע לאולם ולדאוג שכל פרט ופרט יעמוד במקומו.

זה הזמן ליצור קשר, לבדוק מה נוכל לעשות למענך ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית שתאפשר לך ליהנות מהאירוע שלך על פי התכנון, בלי לחרוג מהתקציב.
לפרטים נוספים יש למלא:אתר נגיש