עיצוב חופה


רגע הכניסה לחופה והטקס המתרחש תחתה הוא רגע מרגש אשר אין שני לו. בזמן ששניכם נפעמים מהרגע, האורחים שלכם יהיו מרוכזים רק בכם ובסביבתכם. קסטיאל פרודקשיין שמח להעצים אף יותר את הרגע הזה בעיצוב חופה יפיפה. העיצוב שם דגש על אזור הטקס והופך אותו לייחודי עבורכם. בכל אולם אירועים ישנה חופה סטנדרטית, אך החתונה שלך היא מיוחדת, בדיוק כמוך ולכן גם החופה צריכה להיות מעוצבת בהתאם אליך ולטעמך האישי.

תהליך עיצוב החופה

עיצוב חופה מתבצע בדיוק רב, תוך שימוש בחומרים המיועדים לכך ובהתאם לבקשותיך. הליך העיצוב כולל הקשבה לרצונותיך, תיאום ציפיות ולבסוף המעצב דואג לכל הפרטים כדי שהחופה תראה בדיוק כפי שדמיינת אותה. ביום החתונה שלך עליך לחשוב רק על דבר אחד, על האושר שלך ולתת לנו לדאוג לכל השאר – יעמוד לשירותך צוות מקצועי ומנוסה שמטרתו לאפשר לך ליהנות ומבלי לדאוג לפרט.

לאחר תיאום ציפיות מבחינה עיצובית וגם מבחינה תקציבית, יכול המעצב להשלים את עבודתו תוך תקשורת מלאה עם האולם ודאגה לכך שהכול יתנהל כשורה.

עיצובי חופות

העיצוב של החופה יכול להתבצע דרך שימוש באלמנטים שונים כאשר בהתאם לבקשות שלך הם יצאו לפועל. לרשות המעצב עומדת האפשרות להשתמש בבדים שונים, עדינים, לבנים או צבעוניים, פרחים, פמוטי קריסטל, עיצובים ייחודיים ועוד. העיצוב הוא לא רק של החופה עצמה אלא גם של השביל המוביל אליה - אפשר לבחור לפזר פרחים, לתחום אותו בבד נשפך ומובן שהחשיבה משלבת טוב טעם, התחשבות ברצונותיך, בנראות האולם כולו ובאורחים המכובדים שאנו רוצים להרשים.

בתהליך העיצוב אנו מביאים בחשבון גם את נראות האולם עצמו. המטרה היא ליצור הרמוניה, שלווה, תחושה נעימה ומרגשת, מתחם יפיפה ומיוחד ושהחופה תהיה חלק בלתי נפרד מהמראה הכולל – עיצוב שיעלה בך חיוך.

נשמח לעמוד לשירותך

קסטיאל פרודקשיין עומדים לרשותך ביום הכי מיוחד שלך. אנו נדאג לעיצוב ולכל שיהיה עליך לדאוג לו הוא להנאה בלבד, להתרגשות ולהגיע ליום החתונה בנינוחות ובידיעה שיש מי שדואג לך. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת היכרות, זה הזמן ליצור עמנו קשר.
לפרטים נוספים יש למלא:


לקוחות ממליצים

אתר נגיש